KONST / Litografier / Litografi 5918098
*
nr 591 8098
Litografi
Efter Zorn, "Lots" 31x24
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2009
kl 19:30:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/7 17:33:42
1
300 kr
27/7 19:25:33
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafik litografi litografier svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
*
Litografi
nr 591 8098
Litografi
Efter Zorn, "Lots" 31x24
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/7 17:33:42 | 1 | 300 kr |
| 27/7 19:25:33 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafik litografi litografier svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54



